Duitse postduivententoonstelling op 16 en 17 december 2023…


Op 16 en 17 december 2023 staat de Ruhrmetropool Dortmund in de schijnwerpers van Duitse en internationale postduivenfokkers. De vakbeurs in Dortmund opent deze dagen haar deuren voor de Duitse Postduivententoonstelling (DBA).

De Vereniging van Duitse Postduivenfokkers e.V. is verheugd om op 16 en 17 december 2023 weer de traditionele Duitse Postduivententoonstelling (DBA) in Dortmund te kunnen houden. De postduivenvereniging nodigt postduivenliefhebbers van over de hele wereld uit in hal 2 en 3 van de beurs in Dortmund.

De postduivententoonstelling presenteert de snelste en mooiste Postduiven uit Duitsland. Hier kunnen duivenliefhebbers terecht informeren over actuele innovaties in postduiven en a Beleef een deel van de fascinatie van de postduif live. De DBA is een populaire Trefpunt van de wereldwijde postduivenwereld en is ook een plek voor veterinaire debatten.

In hallen 2 en 3 presenteren bekende exposanten hun producten en duiven. Hierbij gaat het om speciale transportvoertuigen, voeren, duiventillen bouwen, elektronische tijdregistratie bij races en nog veel meer.

De beurs biedt producten uit de postduivenindustrie aan diepe inzichten in de geschiedenis, informatie staat op internationaal Duivenraces (“One-Loft-Races”) evenals een uitgebreid programma voor de jonge fokker.

De Vereniging van Duitsers verwacht ongeveer 10.000 bezoekers van over de hele wereld Postduivenliefhebbers naar 's werelds grootste postduivententoonstelling.

Uiteraard staan ​​de postduiven centraal bij de DBA. In totaal zijn er zo'n 1.000 postduiven te bezichtigen op de grootste postduivententoonstelling ter wereld. De “Super Stars of the DBA” zijn te zien in een speciale tentoonstelling. Top internationale en Duitse vliegduiven kunt u kopen op de grootste openbare duivenveiling van Europa. Ook in een grote loterij zijn voor weinig geld superduiven te winnen. De opbrengst gaat naar Prof. Dr. Steunvereniging Kohaus, die de postduivenfokkerij in Duitsland ondersteunt met hulpacties en onderzoeksprojecten. Daarnaast zijn in het internationale duivendorp, een speciaal ingerichte verkoopruimte, nog andere topduiven van succesvolle postduivenfokkers te koop en kunt u met de duivenfokkers in gesprek gaan.

“We zijn blij dit evenement voor onze leden en vrienden van de postduivenindustrie te kunnen organiseren”, zegt Ulrich Peck, voorzitter van de Vereniging van Duitse Postduivenfokkers. “De DBA is een absoluut hoogtepunt, niet alleen voor onze leden en bewonderaars van de postduif, maar ook voor vele sportliefhebbers uit heel Europa. Wij willen een goede gastheer zijn voor iedereen.”

DBA openingstijden: zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur, Zondag 9.00 tot 14.00 uur De dagkaart kost 12 euro, de seizoenkaart 17 euro. Vrouwen en gehandicapten krijgen hun kaartjes vrij.

__________________________________________________________________________________________

Nadere informatie: Vereniging van Duitse Letterduivenfokkers e.V.

Kantoor in Essen, telefoon 02 01/8 72 24 12, internet: www.Brieftaube.de

Tentoonstellingskantoor in Dortmund, telefoon 01 76/71 18 46 30

DE DBA IN EEN OOGOPSLAG:

 • Industriële tentoonstelling
 • Internationale beursstands uit verschillende landen
 • Trefpunt voor de internationale duivenscene
 • Internationale duivenbeurs
 • Gratis DBA-beurscatalogus
 • Grootste duivenveiling van Europa
 • Prijsuitreikingen, feestavonden, jeugdevenementen, etc.

DE INDUSTRIE BIEDT:

 • Artikelen over voeding voor postduiven
 • Elektronische bevestigingssystemen
 • Verwarmings- en airconditioningtechnologie
 • Kunst en ontwerp
 • Natuurlijke producten en cosmetica
 • Mode en accessoires
 • Foto's en lay-out
 • Telecommunicatie technologie
 • importeren en exporteren
 • handelstijdschriften
 • Netto verzinsels
 • Duiventillen
 • Vrachtwagen transportvoertuigen
 • Trofeeën en ereprijzen
 • dienstverlenend bedrijf
 • Huishoudartikelen
 • Gezondheids- en welzijnsapparatuur

Reclame:


Abonneer je op de nieuwsbrief

blijven op het snijvlak van de duif markt, rapporten, informatie - regelmatig en up-to-date.

Vul alle verplichte veld in te vullen.

* Verplicht veld

* Verplicht veld

Vul alle verplichte veld in te vullen.

* Verplicht veld

* Verplicht veld

Die mit * gekennzeichneten Felder sind Pflichtfelder. Sie können das Abonnement des Newsletters jederzeit beenden. Unabhängig davon können Sie der Erstellung eines personenbezogenen Nutzungsprofiles jederzeit widersprechen und damit die Löschung Ihrer Nutzungsdaten veranlassen. Dazu stehen in jeder Ausgabe unseres Newsletters entsprechende Links zur Verfügung. Wir geben Ihre Daten ohne Ihr Einverständnis nicht an Dritte weiter.

hier gaat het naar de oude nieuwsbrieven