TOP Wyniki 2019…
Dende tydzień 01/02. czerwiec 2019…
SG Hagedorn & Becker & Schwick – Nordkirchen
001.06.2019 Mountain (407 km) RegV 7834 Alttb.
4-27-27-47-48-50-58-83-124-128-129-129-172-177-180-218-221-266-289-289-305-307-308-
42-417-426-427-460-515 inne (49/89)
SG Ullrich, syn & tylko – Nauen-Havelland
001.06.2019 Borken (414 km) RegV 5991 Alttb.
5-6-8-13-16-37-38a-38b-40-41-63-64-71-72-74-82-83-86-88-94-194-236-237-238-
242-243-401-408-410-411 inne (60/82)
Stolorz; Norbert – Recklinghausen
001.06.2019 Amberg (402 km) RegV 5499 Alttb.
59-70-73-77-96 inne (49/81)
001.06.2019 Amberg (402 km), RV 687 lat
20-25-28-30-47 itd.
SG Hermann & Philipp Kallen – Duisburg
001.06.2019 Neumarkt (412 km) RegV Grupa 2295 Alttb.
2-3-4-5-10-12-13-14-14-16-17-22-23-32-45-46-47-51-57-58-67-81-83-84-85- 88 inne (71/107)
SG Reiss & Pfeiffer – Wittenberg
01.06.2019 Aßlar (349 km) RV 1,148 Alttb.
2-10-13-18-35-36-36-47-49-64-67-68-88-89-91-93-94-95-101-124 inne (39/94)
Wegmeth, Horst - Netphen-Deuz
001.06.2019 Vilshofen (439 km) RV 577 gołębi
1-5-6-8-12-13-15 inne (17/32)
SG Feldotto & synowie – Ahlen
001.06.2019 Hemau (412 km) RV 884 gołębi
2-5-9-11-12-35-48-53-54-61-63-64-65-68-75-77 inne (47/94)
Buhl, René - Föritztal
002.06.2019 Luksemburg (348 km) RegV.-Gr. 3,746 gołębi
31-32-34-84-108-116-117 inne (63/97)
Grundmeier, Florian - Brachbach
001.06.2019 Neutraubling (414 km) RV 579 gołębi
1-2-4-9-10-12-14 inne (24/36)
001.06.2019 Neutraubling (414 km), RV 287 lat
1-2-5-11-13 inne (12/19)
van der John Wells, Trade
006.01.2019 Melun (397 km) Alte Union 704
1-3-4-6-26-33-42-50-58-89-99-109-112-127-141-171-199 (17 / 27Tb).
Poortvliet Jacob Surhuizum
006.01.2019 Chimay (373 km) odcinek 13868 Stary
10-45-149-158-192-235-266-316-438-460-558-633-661-662-713-791-833-885-985-995-
1017-1087-1159-1376-1421-1581-1740-1744-2021-2435-2503-2546-2592-2803-2926-293
7-3202-3564-4500 (39 / 47Tb).
Janssen Peter, Kleve-Lobith
001/06/2019 Peronne (308 km) Club 6609 Old
39-74-114-145-291-322-335-337-367-390-486-572-613-619-725-726-730-733-741-868-
990-1005-1042-1158-1167-1173-1287-1389-1412-1536-1566-1643 (32 / 41Tb).
Reedijk-Jongekrijg Gerard & Elly Puttershoek
006/01/2019 Melun (380 km) Club 2446 Old
15-16-20-21-27-33-35-53-57-60-62-78-82-92-98-116-117-118-158-162-171-193-216- 217-219- 282-285-291-294-306-337-344-379-433-446-498-593-594-595 (39 / 50Tb).
Muhl, Reinhardt & Ina – Gröningen
001.06.2019 Poznań (417 km) FG 3834 Alttb.
1-7-18-39-51-65-86-108-132-135-163-238-333-404 inne (26/42)
Tönsmeyer, Manfred i Theresa – Verl-Senne
001.06.2019 Bar-le-Duc (420 km) FG Verl Senne 2230 TB.
1-5-11-27-29-36-45-79-89 inne (41/71)
001.06.2019 Bar-le-Duc (420 km) 1140 rok
1-6-21-40-53-55-57-64-80-97 inne (29/52)
Zespół Mühling, Balve
001.06.2019 Grimma 358 km 420 gołębi RV Plettenberg
3, 11., 13., 17., 28., 29., 38., 40., 63., 68., 84., 95…(33/18)
Horst Standke, Mettmann
001.06.2019 Góry 413 km 747 gołębi RV Mettmann
11., 25., 26., 28., 34., 60., 61., 92., 96., 114., 119., 126., 142., 148., 208 (21/15)
Dave – Berckmoes Nicole, Erica, Lille
006.01.2019 Issoudun (519 km) Klub 284 Old
5-6-21-29 (4 / 7TB).
006.01.2019 Issoudun (519 km) Klub 340 lat
3-11-15-22-30-51-56-59-64-93-100-111 (12 / 21Tb).
Brugmans Sabrina, Halen
001/06/2019 Toury (307 km) Wojewódzki 12184 Stary
57-62-90-116-124-128-594-635-949-1144-1479-1751-1883 (13 / 17Tb).
001.06.2019 Toury (307 km) Wojewódzka 7,073 lat
33-45-60-65-67-297-315-474-603-783-925 (11 / 15Tb).
06.01.2019 Soissons (208 km) 835 Unia wysoka
1-13-164 (3/3 TB).
006/01/2019 Soissons (208 km) Unia 501 lat
05.01.71 (3/3 TB).
Stakenborg Peter, Neeroeteren
006.01.2019 Chimay (152 km) Unia 1478 Alte
7-7-9-10-14-15-17-24-51-53-53-53-56-58-58-61-66-69-83-87-87-93-95-101-102- 121-
284-438-486 (29 / 36Tb).
006.01.2019 Chimay (152 km) Unia 900 lat
5-6-8-10-16-26-26-29-29-33-40-45-48-60-141-235-259-266 (18 / 22Tb).
Philippens P. karmienia
001/06/2019 La Ferté Saint-Aubin (437 km) Unia 235 jährige
5-16-20-28-54-66-76 (7/8 TB).
006.01.2019 Melun (319 km) Wojewódzka 2,227 lat
19-22-23-41-53-100-111-120-121-154-192-194-209-213-215-223-263-297-300-309-364-
391-407-420-422-441-580-598-609-635-651-716-717 (33 / 46Tb).
Steveninck Benny, Hamme
006/02/2019 Issoudun (485 km) Klub 191 Old
1-2-4-6-7-9-10-10-29-43 (10 / 12TB).
van der auwera – Florea Guy, Wuustwezel
006.01.2019 Toury (398 km) Unia 1914 Alte
10-12-14-38-41-80-98-100-102-127-130-153-160-166-204-247-279-306-353-355-401-
416-458-514-571-606-608-638 (28 / 34Tb).
Derwa Albert, Herent
006.01.2019 Salbris (434 km) Unia 380 Alte
1-32-45 (3 / 6TB).
001/06/2019 Salbris (433 km) Klub 697 lat
1-1-5-14-31-47-81-115-121-151-169 (11/16 TB).
Rondags to & Francuski, Big Spouwen
06.01.2019 Chimay (120 km) Unia 190 Alte
1-3-4-5-6-7-8-9-10-15-17-19-21-22-26-32-38-39-44-53-58 (21 / 24TB).
006.01.2019 Chimay (120 km) Unia 105 lat
2-3-4-6-7-8-10-14-19-20-29-30 (12 / 13Tb).
006.01.2019 Melun (315 km) Alte Union 230
1-2-4-8-9-10-11-12-13-16-18-19-20-21-23-28-29-30-34-43-45-47-50-54-58- 59-60-
61-75-76 (30 / 42Tb).
006.01.2019 Melun (315 km) Alte Union 151
1-3-5-7-9-10-12-16-22-24-25-27-29-31-32-41-42-48 (18 / 28Tb).
Platteeuw Kurt & Raf Rumbeke
006.02.2019 Limoges (615 km) Krajowa 13569 Alte
1-2-11-43-49-74-157-167-210-211-230-231-314-338-412-414-429-475-522-524-538-540-542-552…(60 / 112Tb).
Gratulacje wobec wszystko wygrywający!
chcą publikować tu swoje dobre wyniki?
Wyślij je do wiadomości e-mail tygodniowo: peter.kocks@brieftauben-markt.de